Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kampania wyborcza z promilami w tle

Utworzony przez goość, 2 września 2011 r. o 06:49
Gość napisał:
Co wy z tym panem tak wyskakujecie. NA pana trzeba miec wyglad i pochodzenie!!!
Chyba Cię człowieku ponosi!!! A Ty jak wygladasz skoro podważasz taka osobę jaka mialam duże poparcie społeczeństwa w ostatnich wyborach samorządowych? Chyba sie zagalopowałeś i nie zdziwiłabym się gdybyś pracował dla konkurencji tak prostackie słowa padają od Ciebie, nie masz nic innego do powiedzenia? Aż śmieszne jest to że ktoś nasyła dziennikarzy i taka rzecz jest na pierwszej stronie gazet. Wyborcy sami zadecydują i sami wybiorą. Co to nie ma ważniejszych rzeczy w wojewódzctwie żeby o nich pisać?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kemor napisał:
To wyjątkowa kanalia może pisać takie teksty o PSL ja nie znam p.rzetelskiego ale znam PSL i taki ham mówi o wyborcach a jednocześnie obraża tych ludzi w formie - oszukują niedouczonych ludzi ze wsi !!!!!!! To pisze niedouczony i hamski typ jak i jego koleś hofman - ja stwierdzam , że ludzie ze wsi nie tylko nie są głupsi od typa co tak pisze ale wręcz odwrotnie _ człecze to wieś odnowiła swoją pracą Polskę po wojnie, to wieś poniosła największe koszty przemian po 1990 roku i Ci ludzie to znieśli i jak ktoś taki nazywa ich niedouczonym lub żdziczały, zbaraniały albo że im coś odbiło to świadczy o tym kto kogo chce reprezentować. Pisowscy pajace nawet nie wiecie jako należy ludziom oddać cvześć za ich ciężką pracę
Typowy chłop z psl-u robiacy kariere w agencjach rzadowych . Po czym poznać??? Po ortografii matole. Kup słownik i ucz się te 8 godzin w pracy to moze twoje decyzje beda napisane poprawnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pochodzę z Kraśnika, bardzo dużo zawdzięczamy panu Markowi. To że kiedyś popełnił błąd nie znaczy, że należy przekreślić jego cały dorobek. A jeśli ma szanse być radnym w województwie, to chętnie go poprę Rzetelskiego. Z resztą wiele osób z Kraśnika myśli podobnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monika napisał:
Chyba Cię człowieku ponosi!!! A Ty jak wygladasz skoro podważasz taka osobę jaka mialam duże poparcie społeczeństwa w ostatnich wyborach samorządowych? Chyba sie zagalopowałeś i nie zdziwiłabym się gdybyś pracował dla konkurencji tak prostackie słowa padają od Ciebie, nie masz nic innego do powiedzenia? Aż śmieszne jest to że ktoś nasyła dziennikarzy i taka rzecz jest na pierwszej stronie gazet. Wyborcy sami zadecydują i sami wybiorą. Co to nie ma ważniejszych rzeczy w wojewódzctwie żeby o nich pisać?!
Pewnie ze są ważniejsze. Moze popiszemy o rekrutacji do armiru albo arr??? Chcesz???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek z Fabrycznego napisał:
Pochodzę z Kraśnika, bardzo dużo zawdzięczamy panu Markowi. To że kiedyś popełnił błąd nie znaczy, że należy przekreślić jego cały dorobek. A jeśli ma szanse być radnym w województwie, to chętnie go poprę Rzetelskiego. Z resztą wiele osób z Kraśnika myśli podobnie.
Mam nadzieję, ze wielu w Krasniku nie mysli podobnie jak ty. To nie są wybory na radnego matole!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu, a może porozmawiamy o Panu Flasińskim z PO, który przydzielił małżonce dotacje europejskie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kemor napisał:
To wyjątkowa kanalia może pisać takie teksty o PSL ja nie znam p.rzetelskiego ale znam PSL i taki ham mówi o wyborcach a jednocześnie obraża tych ludzi w formie - oszukują niedouczonych ludzi ze wsi !!!!!!! To pisze niedouczony i hamski typ jak i jego koleś hofman - ja stwierdzam , że ludzie ze wsi nie tylko nie są głupsi od typa co tak pisze ale wręcz odwrotnie _ człecze to wieś odnowiła swoją pracą Polskę po wojnie, to wieś poniosła największe koszty przemian po 1990 roku i Ci ludzie to znieśli i jak ktoś taki nazywa ich niedouczonym lub żdziczały, zbaraniały albo że im coś odbiło to świadczy o tym kto kogo chce reprezentować. Pisowscy pajace nawet nie wiecie jako należy ludziom oddać cvześć za ich ciężką pracę
hehehe "ham" dobre dobre, ojjj mial na mysli szynke pewnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
hehehe "ham" dobre dobre, ojjj mial na mysli szynke pewnie
jeszcze "żdziczały" - on musi byc z psl-u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bez przyczyny gazeta ma w tytule wschodni, jeśli używa się takich metod ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rośnie poparcie dla Rzetelskiego i konkurencja się wystraszyła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając komentarze jestem spokojny o to, że Rzetelski będzie posłem. Ludzie widzą jego działania w terenie, brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie, że w Janowie mają takiego kandydata. W Lublinie mamy lipę, więc oddam głos na niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Kraśniku i tak zagłosuję na Rzetelskiego i tak. Nie ma innego kandydata, dzięki któremu coś możemy zyskać. A tak Rzetelski będzie posłem, a od nas człowiek będzie radnym wojewódzkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe, zabawne jest to poparcie dla tego pajaca od czego?? Własciwie kim on jest???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak napisał:
Fajnie, że w Janowie mają takiego kandydata. W Lublinie mamy lipę, więc oddam głos na niego.
Przecież w lublinie macie tak wspaniałego meza stanu jakim jest hetman. Ale jak rodzina to rodzina. Moze potem załatwi posadke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy poparcie może być zabawne, ale na pewno jest wysokie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak zagłosuje na Panią Kruk. Ona potrafi coś tam coś tam i coś tam już zrobiła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek z Fabrycznego napisał:
Nie wiem czy poparcie może być zabawne, ale na pewno jest wysokie
Wysokie jak stad dotad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie tylko jedno, dlaczego jednemu się przebacza, daje drugą szansę, a drugiego karze za byle, co, nazywa się przestępco, powołuje się na literę prawa a o przebaczeniu nie ma mowy. Ten Pan Marek to ma tupet zamiast wstydzić się swojego postępowania to żąda drugiej szansy. Typowa podwójna moralność tych dwóch chłopów widać, że idą na koryto. Zasrane obyczaje demokracji chłopskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I coś tam zawsze można z nią wypić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...